Brak dźwięku

 

Bezpłatna wycena naprawy laptopa i ustalenie usterki do 2 dni roboczych. Zapraszamy do serwisu Cam-Tech w Suwałkach!

 

Możliwości uszkodzenia:

  • Uszkodzone lub niezainstalowane sterowniki audio,

  • Uszkodzenie głośników,

  • Uszkodzenie płyty głównej (to na niej w laptopie znajdują się układy audio).

 

Co robić?

W zdecydowanej większości przypadków proponujemy naszym klientom sprawdzenie ustawień systemu Windows, reinstalację sterowników karty dźwiękowej lub w trudniejszych przypadkach reinstalację systemu Windows.

 

Dość częstym problemem jest wyłamanie się wtyczki jack, która pozostaje w gnieździe słuchawkowym. W takiej sytuacji czujnik gniazda wykrywa wpięte słuchawki i wyłącza głośniki, przez co w żaden sposób nie możemy odtwarzać dźwięku. Jeśli wyjęcie złamanej wtyczki jest niemożliwe, skontaktuj się z naszym serwisem, mamy duże doświadczenie w udrażnianiu zapchanych złączy.

 

Problemy z dźwiękiem likwidujemy u wszystkich producentów laptopów, w tym m.in. Toshiba, HP, Asus, Dell, Sony. Zajmujemy się zarówno oprogramowaniem, jak i sprzętem.

 

Jeśli nie wiesz co się dzieje z Twoim laptopem Serwis Laptopów Cam-Tech Zaprasza.

Zadzwoń: 790 807 829

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia ! Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy.

Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy.