Instalacja Windows XP/7/8/Vista

 

Jest mnóstwo problemów które mogą sygnalizować konieczność instalacji Windows. Najczęstszym przypadkiem, który uniemożliwia sprawne korzystanie z laptopa lub komputera, są wirusy, trojany, złośliwe oprogramowanie.

 

Objawem jest mocne spowolnienie, wieszający się laptop, wyłączanie się aplikacji. Należy zauważyć, że często zużycie procesora jest na poziomie większym niż 50%, nawet bez włączania programów.

 
Jest to sygnał, że coś się dzieje poza naszą kontrolą i może spowodować dalsze problemy takie, jak wyskakujące okienka z podejrzanymi informacjami (link do zakupu programu antywirusowego, pornografia, ponaglenia do uregulowania fikcyjnych opłat), zaburzenia obrazu lub samo włączające się programy.
 

Jeśli nie wiesz co się dzieje z Twoim laptopem Serwis Komputerów Cam-Tech Zaprasza.

 
Zadzwoń: 790 807 829

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia ! Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy.

Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy.