Kontrola dostępu i montaż kontroli dostępu

Dzięki elektronicznym systemom kontroli dostępu, monitorowanie wszystkic wejść, przejść i wyjść w dużych budynkach stało się banalnie proste. Elektroniczne systemy kontroli dostępu są to bardzo popularne i proste rozwiązania, spotykane już wszędzie, nie tylko w firmach czy centrach handlowych. W większości przypadków na takie rozwiązania decydują się duże firmy ale i osoby prywatne. Użytkowanie takiego systemu jest banalnie proste i zarazem nisamowicie wygodne, wyobraźmy sobie własny dom, a do domu jedna aplikacja albo tylko jedna karta, dzięku której możemy otworzyć lub zamknąć dosłownie wszystko.

To jest właśnie kontrola dostępu, dzięki takim rozwiązaniom nasze życie staje się lepsze i prostrze, bez 20 par kluczy które ważą nie mało...

Elektroniczne systemy kontroli dostępu

Stosowane prze nas systemy kontroli dostępu nadają się nie tylko do firmy ale także do naszego domu. Jest jedno z najprostrzych i zarazam najbardziej zaawansowanych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń budynków. Systemy kontroli dostępu w bardzo prosty sposób ograniczają dostęp do budynków osobom nie upoważnionym, aby taki dostęp ograniczyć wystarczy zaprogramować odpowiednią kartę dla odpowiedniej osoby, wybrać odpowiednie strefy i dostęp został przydzielony. Taki dostęp możemy przypisać na stałę lub czasowo, możemy także zaprogramować dostęp tylko w odpowiednich godzinach a także dniach dla każdego użytkownika, może to być np. ogrodnik, od poniedziałku do piątku od 8 do godziny 16.

Jednym z najprostrzych i najłatwiejszych systemów kontroli dostępu jest prosty domofon, jednakże domofon ten wymaga naszej interakcji, odebrania czy otworzenia drzwi ręcznie, są także domofony które posiadają czytniki RFID na karty RFID lub breloki, domofony te potrafią sterować kilkoma wejściami i zazwyczaj na tym się ich funkcjonalność kończy.

Oferujemy Państwu łatwe w obsłudze, zaawansowane przemysłowe systemy kontroli dostępu, już nie tylko domofon będzie kontrolowany ale także drzwi, okna, bramy i nie tylko. Aby nasz zaawansowany system kontroli dostępu działał właściwie, niezbędne jest okablowanie strukturalne, jeżeli takie okablowanie mamy nic nie stoi na przeszkodzie aby taki system zainstalować.

Jeżeli posiadamy alarm w naszej firmie lub domu, jesteśmy w stanie zintegrować taki system kontroli dostępu, w przypadku włamania, system kontroli dostępu odetnie wszystkie drogi wyjścia, zapali światła oraz powiadomi nas o włamaniu i wyśle zdjęcia z kamer na nasz telefon. W przypadku pożaru dzieje się analogicznie ale odwrotnie, nasz system kontroli dostępu otworzy wszystkie drzwi tak aby można było swobodnie opuścic budynek a następnie powiadomi nas o zdarzeniu. To już nie tylko system kontroli dostępu> czy alarmy, to już duży element inteligentnego domu.

Oferujemy Państwu doradztwo z zakresu doboru sprzętu, synchronizacji systemów a także dostawę i montaż systemów kontroli dostępu, przeszkolimy z zakresu obsługi, skonfigurujemy i uruchomimy system.