Montaż anten naziemnych Suwałki

 

Posiadasz nowy zestaw satelitarny?
Chcesz zamontować Naziemną Telewizję Cyfrową?
Zadzwoń 504-678-280

 

Wykonamy pełną kompleksową instalację anten naziemnych zaczynając od doboru odpowiedniego miejsca na budynku, które gwarantować będzie znakomity odbiór i jednocześnie zachowa walory estetyczne.

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze zestawu do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej, pomożemy Ci go skompletować w zależności od wymagań oraz lokalizacji (co ma bardzo duże znaczenie przy Cyfrowej Telewizji Naziemnej). Nie musisz nawet wychodzić z domu, ustalony zestaw przywieziemy na montaż.

 

Wykonujemy instalacje wszystkich platform satelitarnychCYFRA+ HD, Cyfrowy Polsat, Telewizja N, Telewizja na Kartę, Telekomunikacja Polska.

Montażinstalacja i ustawianie anten do odbioru telewizji naziemnej jest jedną z podstawowych usług.  Od 23 lipca 2013 roku wyłączone zostało nadawanie w systemie analogowym i naziemna telewizja dostępna jest wyłącznie w systemie cyfrowym DVB-T.

 

Dla nowych instalacji antenowych doradzamy naszym klientom jaki rodzaj anteny będzie zapewniał najlepszy odbiór telewizji w zależności od lokalizacji klienta i miejsca instalacji anteny. Prawidłowo dobrana i ustawiona antena zapewnia czysty i stabilny obraz na ekranie telewizora bez potrzeby stosowania wzmacniaczy sygnału i innych akcesoriów.

 

Nie kupuj Sam najtańszej anteny w markecie! Często to pieniądze wyrzucone w błoto, skontaktuj się z nami a wybierzemy odpowiedni sprzęt dla Ciebie, który po poprawnym zainstalowaniu będzie działał przez wiele lat bez żadnych napraw.

 

W przypadku istniejących instalacji do odbioru telewizji naziemnej które nie spełniają oczekiwań klienta lub działają wadliwie proponujemy przegląd i konserwację instalacji a następnie poprawne ustawienie anteny lub wymianę niesprawnych elementów, okablowania, zmianę masztu na dłuższy itp.

 

Wykonujemy podłączenie instalacji antenowej do odbioru telewizji naziemnej do każdego typu telewizora. W przypadku starszych odbiorników pomożemy dobrać tuner DVB-T, który umożliwi odbiór w nowym cyfrowym systemie telewizji naziemnej.

 

Na maszcie anteny do odbioru telewizji z nadajników naziemnych możemy również zamontować antenę radiową.

 

Pomożemy dobrać osprzęt i wykonać instalację antenową według konfiguracji klienta np:

 

  • instalację do odbioru na kilku odbiornikach telewizyjnych,
  • instalacje zbiorcze dla współpracy anten satelitarnych i naziemnych.

 

Obszar naszej działalności to Suwałki oraz okolice:

Sejny, Przerośl, Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Raczki, Rutka-Tartak, Szypliszki, Wiżajny oraz inne.

Kontakt telefoniczny : 504-678-280