Montaż anten satelitarnych Suwałki

 
 

Mamy 16 letnie doświadczenie w zakresie montażu anten satelitarnych i wykonywaniu instalacji antenowych.

 

Odbiór telewizji satelitarnej ma tą przewagę nad telewizją naziemną czy kablową, że możliwy jest bez względu na lokalizację gdyż nadajnik (satelita) okrąża naszą planetę pokrywając zasięgiem całą ziemię.

 

Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru platform wszystkich operatorów cyfrowych, zarówno polskich (np: Cyfrowy Polsatlub NC+) jak i zagranicznych.

 

Ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych np: TV TRWAM.

 

Doradzamy i wybieramy najlepsze do danego zastosowania anteny, konwertery i inny osprzęt aby dzięki naszej pracy klient mógł cieszyć się najlepszą jakością obrazu w swoim telewizorze.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt do pomiaru sygnału i ustawiania anteny dzięki czemu uzyskiwane przez nas precyzyjne ustawienie daje maksymalną jakość i siłę odbieranego sygnału.

 

Anteny montujemy w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta, balkon, dach, taras, komin, elewacja lub w przypadku braku takich wytycznych doradzamy najlepszą lokalizację.

 

W zależności od rodzaju podłoża i miejsca dobieramy odpowiednie kołki, uchwyty i inne elementy, które sprawią że montaż anteny satelitarnej będzie wykonany solidnie.

 

Wykonujemy również nietypowe instalacje antenowe według wskazówek klienta, podział sygnału z anteny satelitarnej na kilka dekoderów (multiroom). Instalacje zbiorcze, współpraca anten satelitarnych z antenami radiowymi i antenami do odbioru telewizji naziemnej.

 

Zaprogramujemy dekodertelewizor, podłączymy i skonfigurujemy do współpracy wszelkie rodzaje urządzeń RTV i audio-video.

 

Na życzenie klienta przeprowadzimy również krótkie szkolenie z obsługi sprzętu do odbioru telewizji satelitarnej lub naziemnej.

 

Obszar naszej działalności to Suwałki oraz okolice:

Sejny, Przerośl, Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Raczki, Rutka-Tartak, Szypliszki, Wiżajny oraz inne.

Kontakt telefoniczny: 504-678-280