nagłośnienie lokali

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne systemy nagłośnieniowe, montujemy systemy małe i duże dla małych lokali gastronomicznych jak i w dużych obiektach takich jak hale produkcyjne, salony sprzedaży czy centra handlowe.
  Rozważając montaż nagłośnienia do lokalu, trzeba zastanowić się, do czego konkretnie taki system ma nam służyć.

  Systemy takie mają bardzo szerokie zastosowanie, nie tylko jako atrakcja dla naszego klienta czy pracownika, ale także wykorzystuje się je jako system ostrzegania awaryjnego np. w przypadku pożaru.

  Wybierając nagłośnienie do sklepu, salonu sprzedaży czy restauracji, trzeba zastanowić się, jaką rolę ma on spełniać. Podstawową funkcję jaką pełnią systemy nagłośnieniowe, jest to puszczenia muzyki dla klientów, aby stworzyć nastrój w sklepie lub jako system do przekazywania informacji klientom i pracowniom.

  Nagłośnienie lokali można konfigurować na wiele sposobów, w większości montaż jest to podstawowa funkcjonalność, która umożliwia puszczenie muzyki, czy reklam na wszystkie głośniki bez możliwości wyciszania pojedynczych głośników lub pomieszczeń. Takie rozwiązanie zazwyczaj stosujemy w niewielkich lokalach, w przypadku większych obiektów stosuje się rozwiązania wielostrefowe, każda ze stref zależnie od upodobań klienta może być wyciszona lub całkowicie wyłączona.

  Jeśli się Państwo zdecydowali na montaż takiego systemu, chętnie doradzimy, zakupimy odpowiedni sprzęt i wykonamy montaż nagłośnienia. Zapraszamy do kontaktu.

Instalacja nagłośnienia

Oferujemy:

- montaż okablowania do nagłośnienia,
- montaż wzmacniaczy,
- montaż głośników na obiekcie,
- serwis i naprawy nagłośnienia,
- modernizacje oraz wymianę starego systemu nagłośnienia lokalu.

nagłosnienie do restauracji

outsourcing IT

Nagłośnienie

Montaż nagłosnienia lokali +48 790 807 829