Montaż nagłośnienia

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Masz salę weselną i nie ma nagłośnienia w lokalu? Świetnie trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą nagłośnienia do lokali.

Nagłośnienie lokalu gastronomicznego i nie tylko!

W ofercie naszej Firmy posiadamy profesjonalne nagłośnienie do lokali. Niezbędnym elementem takiego nagłośnienia jest okablowanie, które musimy ułożyć na obiekcie we wcześniej przemyślanym miejscu. W instalacji takiego nagłośnienia zazwyczaj jest napięcie 110V, a więc musimy także przewidzieć odpowiedni kabel. W zależności od ilości głośników na jednej linii musimy zastosować grubszy kabel. Dlatego samodzielny montaż może skończyć się bardzo źle. Z uwagi na za cienki kabel i za duże obciążenie na danej linii kabel zacznie się mocno grzać, co spowoduje zapłon a następnie pożar, dlatego nie wolno oszczędzać na okablowaniu. Systemy nagłośnienia do restauracji są bardzo proste w budowie, z odpowiednią wiedzą podczas montażu nie powinno być z nim problemów w czasie użytkowania.

Nagłośnienie lokalu składa się z dwóch elementów: wzmacniacza audio, głośników. Należy dobrać odpowiedni wzmacniacz audio do ilości i mocy głośników. Zasadniczo nie mamy limitu ilości głośników, tak samo jest z mocą, wzmacniacze występują od 100w mocy aż do 2500w mocy, gdzie przy tym największym możemy zamontować nawet 60 głośników po 30w. Używane przez nas wzmacniacze świetnie sprawdzają się jako nagłośnienie restauracji. Używamy kilku lub kilkunastu tańszych głośników o niskiej mocy co powoduje bardzo przyjemny i czysty dzwięk równomiernie rozprowadzony po całym lokalu. Takie nagłośnienie do restauracji nie jest drogie i jest dostępne w naszej Firmie od ręki. Jeżeli wymagamy od nagłośnienia dobrego dzwięku i mocnego basu, proponujemy naszym Klientom wtedy głośniki o większej mocy np. 30 watowe, trzydrożne, które sprawdzą się nawet na huczne i głośne wesele.

Zaprojektowane i zamontowane przez nas nagłośnienie obiektów zapewni Państwu profesjonalne, niezawodne i głośne nagłośnienie lokalu przez wiele lat. Lata praktyki, kontakty z innymi instalatorami oraz opinie naszych hurtowni pozwoliły wybrać nam najlepszy i tani sprzęt z pośród wszystkich marek na rynku. Nagłośnienie lokali montujemy już od przeszło 8 lat, wiemy jaki sprzęt sprawdza się najlepiej, posiadamy sprawdzone budżetowe nagłośnienie dla małych firm i osób prywatnych jak i te profesjonalne z masą fukncji dla magazynów i dużych Firm.

Nagłośnienie lokali

Montaż nagłośnienia to tylko jeden dzień pracy. Profesjonalny sprzęt i duża wiedza techniczna pozwala nam szybko i skutecznie działać u Klienta. Tylko sprawdzone rozwiązania, które sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających osób!

Nie jesteście Państwo zadowoleni z obecnego nagłośnienia? Głośniki charczą? A może coś poprawić? Każdy nasz projekt jest indywidualny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani montażem nałośnienia lub serwisem obecnego, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania które Państwa nurtują!