Rejestracja czasu pracyCzym jest rejestracja czasu pracy? Jak działa?

Elektroniczne systemy kontroli czasu pracy dają możliwość pełnej oceny czasu pracy wszystkich pracowników w jednym miejscu. Dzięki takim systemom mamy lepszą kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie.

System rejestracji czasu pracy pozwalaja na dokładniejsze zliczanie czasu pracy, ale i nie tylko. Dostarczają nam także informacji, kiedy została rozpoczęta praca i kiedy pracownik zakończył pracę, systemy te mogą regulować ruch na poszczególnych sekcja budynków, czy też dostarczać informacji, po jakich wejściach i wyjściach poruszał się pracownik. Taki system nie tylko kontroluje wejścia, wyjścia czy czas pracy, ale także może wykazywać spóźnienia do pracy, poinformować nas o przekroczeniu czasu przerwy, lub innego rodzaju nieobecnościach w firmie.

Systemy te także umożliwiają blokadę wejścia lub wyjść poszczególnych pracowników do poszczególnych miejsc, reguluje to wewnętrzne oprogramowanie i przypisanie pracownika do odpowiedniej grupy dostępowej wewnątrz systemu kontroli czasu pracy, ale także integracja z systemem kontroli dostępu. Zalet systemów kontroli czasu pracy jest wiele. Po podjęciu decyzji montażu należy zastanowić się jakie funkcje nam będą potrzebne. Ma być to niewielki system do zliczania tylko czasu pracy, czy rozszerzony system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy z możliwością kontroli wyjść i wejść do poszczególnych pomieszczeń.

Z jakich elementów składa się taki system czasu pracy?
Aby stworzyć nasz system rejestracji czasu pracy niezbędne będą nam trzy elementy:

- czytnik kart/breloczków, na każdym wejściu/wyjściu,
- karty lub breloczki zbliżeniowe,
- oprogramowanie – zainstalowane na komputerze lub dedykowanym serwerze gdzie będzie przetwarzana baza danych.


montaż rejestracj czasu pracy

- montaż systemów kontroli czasu pracy,
- szkolenie z obsługi kontroli czasu pracy,
- dostarczenie kompletnego systemu,

systemy rejestracji czasu pracy

Kontrola czasu pracy

instalacja kontroli czasu pracy. +48 790 807 829