Montaż kamer przemysłowychJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W trosce o jak najwyższą jakość wykonywanych usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i renomowanymi dostawcami sprzętu wizyjnego. W ofercie posiadamy produkty Polskich oraz zagranicznych producentów, a tym samym szeroki wachlarz kamer przemysłowych o bogatym zastosowaniu w najróżniejszych warunkach. Montaż kamer przemysłowych wykonujemy szybko i sprawnie. Kamery zawsze są dobierane odpowiednio do miejsca ich przeznaczenia, tak by w 101% spełniały swoją funkcję.

Obiektywy w stosowanych przez nas kamerach są produkowane w Niemczech, optyka w kamerach jest szklana, dzięki czemu obraz po latach nie traci na jakości, ponadto pozwala to uzyskać czysty obraz na najwyższym poziomie, co daje dużo lepszej jakości zapis. Dostęp do kamer jest zarówno lokalny, jak i zdalny (np. przez telefon czy tablet) i nie ma tu znaczenia, gdzie się Państwo w danej chwili znajdują - dostęp do monitoringu jest możliwy z każdego miejsca na świecie. Gwarantujemy również profesjonalne zabezpieczenie montowanego przez nas systemu telewizji dozorowej, tak by nikt niepożądany nie włamał się do naszego monitoringu wizyjnego. Instalacja kamer IP jest w pełni profesjonalna i zgodna z normami.

W przypadku awarii, gwarantujemy bardzo szybki serwis kamer. Kiedy sytuacja tego wymaga, oferujemy zastępcze kamery przemysłowe, aby monitoring był sprawny przez cały czas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, kiedy Państwo nas potrzebujecie. Poza wysoką jakością usług oraz sprzętu, szybkość działania to nasz kolejny atut, który powinien wpłynąć pozytywnie na wybór naszej firmy instalatorskiej, sprawność naszych monitoringów u Klienta jest najważniejsza! Oferujemy profesjonalny monitoring magazynu, firmy przemysłowej, biura; instalujemy też monitoring przedszkola, prywatnego osiedla, sklepu. Aby zaprezentować Państwu, jakie możliwości zyskacie, wybierając nasz system monitorowania, stworzyliśmy monitoring testowy.

Można się do niego zalogować jak do własnego (dostęp oraz instrukcja "dostęp do kamer" ) i przetestować pod każdym względem – a przede wszystkim jakości obrazu z kamer w naszej ofercie. Zdecydowali się Państwo na montaż telewizji przemysłowej? Zapraszamy do kontaktu. Montaż kamer IP wykonujemy na terenie całego kraju


Jedna z naszych szybkoobrotowych kamer PTZ - kliknij w okienko aby zobaczyć tą i inne kamery.


instalacja telewizji przemysłowej

- projekt, dostawę, montaż kamer,
- konfiguracja systemów CCTV,
- serwis systemów telewizji przemysłowej, oraz sieci monitoringu,
- modernizacje i wymianę systemów monitoringu,
- zestawy do monitoringu domu, firmy, osiedla,
- fachowe doradztwo w doborze monitoringu,
- kamery zastępcze w razie awarii.

montaż kamer Suwałki

Montaż kamer przemysłowych

instalacja kamer przemysłowych. +48 790 807 829