montaż kamer

Montaż kamer przemysłowych w domu

Instalacja kamer, systemy monitoringu Suwałki oraz okolice. Decydując się na montaż kamer warto skorzystać z ekipy z wieloletnim doświadczeniem. Taką Firmą jesteśmy właśnie my. Systemami zabezpieczeń elektronicznymi trudnimy się już od ponad 10 lat! Możliwości montażu kamer jest wiele, od monitoringu przewodowego po monitoring bezprzewodowymonitoring wizyjny. Monitoring IP ma wiele możliwości budowy, od podstawowego systemu monitoringu po zawansowane systemy z sygnalizacją np: przekroczenia linii, sygnalizacja pozostawianie paczki, rozpoznawanie twarzy, monitoring temperatury czy rozpoznawanie numerów rejestracyjnych pojazdów. W przeciwieństwie do starego systemu monitoringu analogowego CCTV, możliwości mamy nie ograniczone niczym. Transmisję danych (obrazu) można wykonać na kilka sposobów: kablem LAN, światłowodem lub bezprzewodowo. Dostęp do monitoringu jest realizowany przez monitor przy rejestratorze, telewizor lub aplikację na tablecie czy smartfonie. Obraz i nagrania z takiego monitoringu można oglądać na drugim końcu świata. Oferujemy sprzedaż oraz montaż kamer przemysłowych IP. W ofercie Firmy CAM-TECH znajdziecie Państwo kamery oraz rejestratory przeznaczone do budowy zaawansowanych systemów telewizji przemysłowej IP.

    Systemy oferowane przez nas dzielą się na zestawy:

  • zestaw do 4 kamer,
  • zestaw do 8 kamer,
  • zestaw do 16 kamer,
  • zestaw do 32 kamer,
  • zestawy 64+

Monitoringi

Jeżeli potrzebują Państwo tylko jedną lub dwie kamery całkowicie wystarczy zestaw na 4 kamery. Nie musimy od razu kupować 4 kamer, system będzie pracował z jedną czy dwiema kamerami, musimy zbudować bazę ,na której to oprzemy. Z reguły klienci kupują 2-3 kamer do monitoringu wjazdu i tyłu domu, ale na przyszłość z zapasem kupują rejestratory z możliwośćią podłączenia 8 kamer. W przypadku kiedy kupimy rejestrator na 4 kamery a będziemy chcieli podłączyć piątą musimy wymienić rejestrator. Warto się nad tym zastanowić i temat dokładnie przemyśleć.

Oferujemy kilkanaście rodzajów kamer zewnętrznych oraz tańszych wewnętrznych. Między innymi posiadamy kamery obrotowe, kamery tubowe, kamery kopułkowe jak i kamery specjalne (ukryte, z mikrofonem, detekcją ciepła itd). Kamery przemysłowe dzielimy na kamery o parametrach:

kamery 2mpx,
kamery 3mpx,
kamery 4mpx,
kamery 5mpx,
kamery 6mpx,
kamery 8mpx a od niedawna posiadamy także kamery 12mpx o różnych parametrach i kątach widzenia.

Dla naszych Klientów oferujemy nie drogie kamery; w przypadku niewielkich lokali oferujemy kamery 2mpx. W przypadku mozntażu na zewnątrz polecamy kamerę 4 mpx o bardzo dobrym obrazie. W przypadku monitorowania większych terenów zalecamy montaż kamery 8mpx+

Monitoring

Kamery przemysłowe są na chwile obecną najlepszym i najlepiej sprawdzającym się systemem dozoru elektronicznego. System ten posiada nieograniczone możliwości rozbudowy oraz dostępowe, realizowane na całym świecie. W ofercie naszej Firmy posiadamy wysokiej klasy sprzęt przemysłowy ( rejestratory sieciowe, kamery, dyski twarde oraz inne niebędne akcesoria do uruchomienia telewizji przemysłowej) renomowanych producentów takich jak: Dahua, BCS, Hikvision. Wykorzystanie skrętki internetowej zamiast koncentryka, uczyniło montaż telewizji przemysłowej bardziej praktycznym rozwiązaniem, bowiem nie ogranicza nas odległość w jakiej możemy zamontować kamery przemysłowe. W przeciwieństwie do starych rozwiązań kamery możemy zamontowaćw w dowolnym miejscu w dowolnej odległości od rejestratora a dane przesłać na znacznie większe odległości, bezprzewodowo lub światłowodem. Telewizja przemysłowa oferuje nam nieograniczone możliwości podglądu obrazu na żywo lub odtwarzania nagrań z rejestratora, za pomocą dowolnego komputera lub smartfona, z dowolnego miejsca na ziemi, warunkiem podglądu jest dostęp do internetu w obu lokalizacjach. Montaż kamer przemysłowych realizujemy na wszelkich maści obiektach. Od prostej instalacji monitoringu na domach jednorodzinnych po montaż monitoringu parkingów, marketów, hali przemysłowych, magazynów i innych obiektów przemysłowych lub osiedli mieszkalnych. Przez ostatnie 6,5 roku, zajmowaliśmy się montażem kamer w jednej z najwiekszych sieci marketów, gdzie na jednym obiekcie montowaliśmy od 16 do 64 kamer. Ponad 150 obiektów pozwoliło nabyć nam ogromnego doświadczenia, które teraz możemy przełożyć na profesjonalizm przy pracy na państwa obiektach.

Profesjonalny montaż oraz serwis monitoringu.
Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem w montażu kamer na obiektach przemysłowych, co z kolei przełożyło się na mnóstwo zdobytego doświadczenia, kontrole nadzoru budowlanego, odbiory strażaków, przepisy budowlane, wytyczne i standardy. Przepisy mamy obeznane bardzo dokładnie. Z praktyki wiemy czego unikać podczas montażu i co sprawdza się najlepiej na danym obiekcie. Powierzając nam wykonywanie instalacji monitoringu możecie być Państwo pewni, że całość zlecenia zostanie wykonana sprawnie i w możliwie jak najkrótszym terminie. Na systemy monitoringu które oferujemy udzielamy 3 letniej gwarancji. Wykonujemy zarówno serwis kamer gwarancyjny jak i pogwarancyjny, systemów naszych jak i systemów innych ekip. Zadowolenie naszych klientów to zdecydowana podstawa funkcjonowania Firmy i przeprowadzanych działań na rynku, dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących monitoringu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie służymy fachową poradą, doradztwem, podjedziemy oglądniemy obiekt i zastanowimy się jak sprostać Państwa wymaganiom. Posiadamy masę profesjonalnego sprzętu do montażu kamer, dzięki czemu serwis kamer czy montaż kamery przebiega bardzo sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami naszego Klienta. Ofertę naszą kierujemy do Osób prywatnych jak i Firm, kompleksowo podejmujemy się wykonania wyceny, wszelkich prac związanych z montażem okablowania strukturalnego, montażu kamer, konfiguracji systemu oraz przeszkolenia personelu lub właściciela.

Ile kosztuje montaż kamer?
Montaż montażowi jest nie równy, ciężko jest wycenić kompletny montaż bez oględzin na miejscu u Klienta. Cały proces wyceny zależy od ilości kamer, długości przetrzymywania nagrań, jak duże są odległości lub np. brak możliwości poprowadzenia kabla, wówczas musimy zastosować moduły bezprzewodowe, które znacznie podbijają cenę całego przedsięwzięcia. Wybranie odpowiedniego miejsca montażu kamery jest kluczowe, kamery mają spełniać swoje zadanie, a nie pełnić rolę straszaka. Ceny za komplet czterech kamery 2mpx, wraz z akcesoriami, waha się wgranicach 2000 zł, bez okablowania i montażu. Często Klienci dzwonią i pytają ile kosztuje mniej więcej taki monitoring? Na to pytanie odpowiadamy i okazuje się że na allegro kamery są tańsze, owszem zgadzamy się, na allegro wszystko mamy tańsze... Kamery oferowane na allegro są w super tanich zestawach, niestety parametry mają tylko na kartce, kartka w końcu wszystko przyjmie. Nie polecamy takich zestawów, obraz z takiego monitoringu jest tragiczny! Stracicie Państwo tylko pieniądze.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad instalacją monitoringu i mają jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na nurtujące pytania i doradzimy. Decydując się na montaż kamer przemysłowych w naszej Firmie zapewniamy, że wszelkie prace zostaną przeprowadzone niezwykle sprawnie i profesjonalnie.