Kamery przemysłowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W trosce o jak najwyższą jakość wykonywanych usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i renomowanymi dostawcami sprzętu wizyjnego. W ofercie posiadamy produkty Polskich oraz zagranicznych producentów, a tym samym szeroki wachlarz kamer przemysłowych o bogatym zastosowaniu w najróżniejszych warunkach. Montaż monitoringu wykonujemy szybko i sprawnie. Kamery zawsze są dobierane odpowiednio do miejsca ich przeznaczenia, tak by w 101% spełniały swoją funkcję.

Obiektywy w stosowanych przez kamerach są produkowane w Niemczech a optyka w nich jest szklana, dzięki czemu obraz po latach nie traci na jakości, ponadto pozwala to uzyskać czysty obraz na najwyższym poziomie, co daje dużo lepszej jakości zapis. Dostęp do kamer jest zarówno lokalny, jak i zdalny (np. przez telefon czy tablet) i nie ma tu znaczenia gdzie się Państwo w danej chwili znajdują - dostęp do monitoringu jest możliwy z każdego miejsca na świecie. Gwarantujemy również profesjonalne zabezpieczenie montowanego przez nas systemu telewizji dozorowej, tak by nikt niepożądany nie włamał się do naszego monitoringu wizyjnego. Instalacja monitoringu jest w pełni profesjonalna i zgodna z normami.

W przypadku awarii gwarantujemy bardzo szybki serwis kamer. Kiedy sytuacja tego wymaga oferujemy zastępcze kamery przemysłowe, aby monitoring był sprawny przez cały czas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, kiedy Państwo nas potrzebujecie. Poza wysoką jakością usług oraz sprzętu, szybkośc działania to nasz kolejny atut, który powinien wpłynąć pozytywnie na wybór naszej firmy instalatorskiej, sprawność naszych monitoringów u Klienta jest najważniejsza! Aby zaprezentować Państwu jakie możliwości zyskacie wybierając nasz system monitorowania stworzyliśmy monitoring testowy. Można się do niego zalogować jak do własnego (dostęp oraz instrukcja "dostęp do kamer" ) i przetestować pod każdym względem – a przede wszystkim jakości obrazu z kamer w naszej ofercie. Zdecydowali się Państwo na montaż telewizji przemysłowej? Zapraszamy do kontaktu.

Montaż kamer wykonujemy na terenie całego kraju.
Jedna z naszych szybko obrotoych kamer PTZ


instalacja telewizji przemysłowej

- projekt, dostawę, montaż kamer,
- konfiguracja systemów CCTV,
- serwis systemów telewizji przemysłowej, oraz sieci monitoringu,
- modernizacje i wymianę systemów monitoringu,
- zestawy do monitoringu domu, firmy, osiedla,
- fachowe doradztwo w doborze monitoringu,
- kamery zastępcze w razie awarii.

kamery przemysłowe montaż

Montaż kamer przemysłowych

instalacja kamer przemysłowych. +48 790 807 829