sieci światłowodowe

Technologia idzie do przodu. Jeszcze nie tak dawno nikt nie wiedział czym tak naprawdę jest światłowód. Z czego jest zrobiony? Światłowody wykonane są z włókna szklanego. Są wykorzystywane do transmisji światła jako nośnika danych. Dzięki znikomym stratom sygnału oraz wysokiej odporności na zakłócenia elektromagnetyczne stanowi w nowoczesnych sieciach główne medium transmisji danych.

Dzięki szybko postępującej informatyzacji i wysokim wymogom światłowody zadomowiły się na dobre także w naszych domach. Sprzęt bo budowy sieci światłowodowych tanieje. Na początku istnienia światłowody zyskały na popularności w dużych centrach danych, gdzie przesyłane są niewyobrażalne ilości informacji. Obecnie światłowody stosuje się także i w niewielkich firmach.

Obecnie większość instalacji wykonuje się w oparciu o światłowody. Sieci światłowodowe zyskały na popularności dzięki ogromnym możliwościom technicznym. Stale rosnące ilości wysyłanych i odbieranych danych przez urządzenia sieciowe wymuszają na administracji zastosowanie lepszych i szybszych rozwiązań pozwalających na skuteczniejszą transmisję danych. Światłowód jest rozwiązaniem wszystkich problemów z przesyłem danych z jakimi współczesny świat informatyczny może się borykać.

Profesjonalne urządzenia jakie stosujemy do wykonywania usług, pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie oraz szybkie i bezproblemowe spawanie światłowodów. Spośród wielu dostawców na rynku współpracujemy tylko z tymi sprawdzonymi, którzy zapewniają nam certyfikowany i dobrej jakości sprzęt.

Spawanie światłowodów

- projektowanie i budowa sieci światłowodowych,
- dostarczenie osprzętu światłowodowego,
- spawanie światłowodów,
- diagnostyka sieci,
- konserwacje sieci światłowodowych.

Działamy na terenie całej Polski!

Światłowody

outsourcing IT

sieci światłowodowe

serwis sieci światłowodowych +48 790 807 829