Montaż systemów alarmowych

Alarm do domu to najskuteczniejsza obrona przed złodziejami. Montaż systemów alarmowych to nasza specjalizacja!

Masz obawy, że Twój dom lub firma zostanie okradziona? Nie masz pojęcia jaki alarm do domu wybrać? Jaki system alarmowy będzie najskuteczniejszy dla Twojej firmy? Oferujemy systemy alarmowe dopasowane do każdego Klienta, tego prywatnego jak i biznesowego. Nie ma na rynku żadnych gotowych ani uniwersalnych rozwiązań systemów alarmowych. Do każdego montażu alarmu trzeba podchodzić bardzo indywidualnie. Każdy Klient wymaga czegoś innego, dlatego nasza Firma jest bardzo elastyczna i oferuje szereg bardzo rozbudowanych i zaawansowanych systemów alarmowych.

Podczas projektowania systemu alarmowego bierzemy pod uwagę bardzo wiele czynników: lokalizację obiektu, ilość pomieszczeń, czy są zwierzęta, czy będą montowane zabezpieczenia na drzwiach i oknach oraz wiele innych czynników, które wpływają na bezpieczeństwo naszego domu/firmy. Poprawna praca naszego alarmu uzależniona jest od wielu czynników, dlatego najlepiej montaż alarmu w domu lub firmie powierzyć wykwalifokowanej firmie, taką firmą jesteśmy właśnie my! Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu systemów alarmowych określanych skrótem SSWiN w pełnej nazwie "System Sygnalizacji Włamania i Napadu". Jako firma instalatorska posiadamy wiele certyfikatów ze szkoleń i obsługi systemów alarmowych.

Standardowe alarmy domowe. Każdy montaż alarmu składa się z kilku standardowych elementów, takich jak:

  • - centrala alarmowa,
  • - czujka ruchu,
  • - manipulatorów,
  • - pilotów zdalnego sterowania,
  • - sygnalizatorów optyczno-akustycznych.


Alarmy domowe

Alarmy do domu różnią się od tych zakładanych w firmie. Zazwyczaj taki alarm posiada znacznie więcej tak zwanych wejść, mówiąc inaczej miejsc na czujniki ruchu i inne podzespoły do sygnalizowania włamania. Wszystkie te elementy systemu alarmowego należy odpowiednio dobrać i połączyć w jedną całość za pomocą okablowania. Zakładanie alarmu w domu często wymaga ułożenia okablowania. Jeżeli dom jest świeżo po remoncie lub jest już za późno na układanie okablowania, wtedy przychodzi nam do głowy lepsze rozwązanie. Alarm bezprzewodowy, jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku, ze względu na prostotę montażu. Takie alarmy jednak nie nadają się do rozwiązań przemysłowych. Okablowanie alarmu należy zaprojektować i dobrze przemyśleć już na etapie budowy domu, najlepiej wesprzeć się firmą, która dobrze nam doradzi i wykona montaż alarmu w domu. Jeżeli mamy już ułożone okablowanie, pora zabrać się za dobranie odpowiedniego sprzętu wraz z instalatorem dopasować nasz alarm domowy. Czy w domu będą zwierzęta? Jeżeli tak, musimy pomyśleć o czujkach alarmowych, które zignorują zwierze podczas gdy nas nie będzie w domu.

W jaki sposób ma być realizowane powiadomienie o włamaniu, agencja ochrony? Zwykły SMS o włamaniu a może alarm ma do nas zadzwonić? Opcji jest wiele, a najczęściej wybieraną przez naszych Klientów jest SMS z opcją połączenia. Liczba numerów telefonów, które możemy wprowadzić do alarmu jest ograniczona. Zwykle jest to 6 numerów telefonów, na które alarm będzie realizował powiadomienia. Montaż alarmu domowego zwykle nie trwa długo. W zależności od ilości czujek i innych podzespołów zazwyczaj montaż alarmów nie trwa dłużej niż 3 do 4 godzin. Każdemu kto obawia się o swoje dobro polecamy przemysłowe alarmy do domu.

Masz już alarm? Coś nie działa? Prowadzimy także serwis alarmów, diagnozujemy, wymieniamy podzespoły oraz robimy przeglądy serwisowe. Serwis alarmu należy wykonywać szybko! Ponieważ niesprawny alarm w 99% wypadków niestety nie chroni naszego domu lub firmy. Naprawa alarmów nie jest droga. Wiekszość podzespołów z których alarm się składa kosztuje od 60 do 100 zł. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania.