Montaż alarmów Suwałki

    Systemy alarmowe - montaż, serwis, doradztwo!

    Podstawowe zabezpieczenie domu, takie jak zamek, już nie wystarcza, kraty w oknach wyglądają brzydko, ochrona jest zbyt droga... Rozwiązaniem tego problemu jest system alarmowy umożliwiający zabezpieczenie Twojego mienia 24/7 bez potrzeby zatrudniania ochrony czy montowania krat w oknach i drzwiach. Ale nie tylko. Dzisiejsze systemy alarmowe mogą sygnalizować także zalanie, wykrywać ulatniający się gaz, dym czy podniesioną temperaturę w pomieszczeniu. Sygnalizacja zdarzeń może odbywać się na różne sposoby - powiadomienie SMS, telefoniczne czy mailowo.

    Pierwszym krokiem do zabezpieczenia lokalu jest dobranie odpowiedniego systemu alarmowego - czy ma być to malutki system alarmowy, czy duży i rozbudowany system sygnalizacji włamania. Kolejnym etapem jest już montaż alarmu w domu, biurze czy nawet w garażu. Nieważne gdzie, ważne, że chcemy czuć się bezpiecznie.

    Liczne testy udowodniły że nowoczesne instalacje alarmowe spełniają swoje zadanie dużo lepiej jak przed laty. Obecnie mogą zasygnalizować nam niemal wszystko, od włamania, do zalania czy pożaru. Pozwalają złapać potencjalnego złodzieja na gorącym uczynku lub uchronić nasz dom przed pożarem... Dzięki połączeniu kamer przemysłowych z alarmem uzyskujemy zabezpieczenie idealne! W momencie otrzymania sygnału alarmu, możemy zalogować się do naszego monitoringu, aby zobaczyć, co się dzieje. Nie tylko zostaniemy poinformowani o zdarzeniu, dzięki czemu będzie możliwość podjęcia natychmiastowych działań (np. kontakt z Policją czy Strażą Pożarną), ale także będziemy mieli z tego zdarzenia nagranie.

    Zapraszamy do konsultacji – pomożemy w doborze odpowiedniego systemu i dokonamy pełnej wyceny. Oferujemy także montaż alarmów w Suwałkach oraz przeszkolenie z obsługi systemu.

Instalacja alarmu

Oferujemy:

- profesjonalne systemy alarmowe,
- alarmy do domu,
- systemy alarmowe zewnętrzne,
- systemy alarmowe do firmy,
- serwis i konserwację systemów alarmowych,

Działamy na terenie całej Polski!

Montaż systemów alarmowych

outsourcing

Alarmy instalacja

Systemy alarmowe +48 790 807 829