inner_b1

Pogotowie antenowe Suwałki

Montaż anten satelitarnych oraz naziemych Suwałki. Działamy nie tylko na terenie Suwałk ale dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości. Ustawianie anten oraz sprawdzenie poprawności ich działania i odbioru sygnału telewizyjnego relizujemy od ręki przy pierwszej wizycie. Ponadto wykonujemy: serwis anten, konserwację anten, modernizację i wymianę podzespołów, wymianę instalacji satelitarnych jak i naziemnych. Obsługujemy wszystkie platformy: NC+, Polsat, Orange i wielu innych.

Trudnimy się także ustawianiem anten, SAT oraz DVBT-2, podłączaniem anten, wieszaniem i podłączaniem telewizorów, układaniem i uruchamianiem instalacji zbiorczych w budynkach wielo lub jedno rodzinnych. Nabyłeś nowy zestaw do odbioru telewizji naziemnej lub satelitarnej? Zapewniamy szybki i profesjonalny montaż i ustawianie anten.

  • montaż anten naziemnych
  • instalacja anten satelitarnych
  • ustawienie anten naziemnych i satelitarnych

Montaż anten Suwałki

Od początku funkcjonowania naszej Firmy Pogotowie Antenowe a to już przeszło 25lat! wykonaliśmy kilka tysięcy montaży i ustawień anten. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych (mieszkania w blokach i domy jednorodzinne) oraz do Firm i instytucji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas rozmowy telefonicznej szybko ustalimy dogodny termin montażu anteny lub serwisu. Usługami TV zajmujemy się już od 1997 roku. Wieloletnia obecność w branży TV i szereg wykonanych zleceń, sprawiła że zyskaliśmy mnóstwo doświaczenia, które porzekłada się na jakość naszych usług! Nie bez powodu 95% Suwalskich salonów poleca nasze usługi!

Nasz zespół to nasza rodzina, nie zmieniamy pracowników co znacznie wpływa na doświadczenie. Stali pracownicy to duże doświadczenie, wiedza oraz umiejętności, co w sposób efektywny umożliwia nam sprawne i szybkie przeprowadzanie wszelkich czynności. Dysponujemy profesjonalnym i certyfikiowanym przystosowanym pod nasze usługi sprzętem, co gwarantuje sprawną, skuteczą i szybką pracę. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i wciąż się rozwijamy. Serwis anten w Suwałkach realizowany przez Firmę CAM-TECH to usługi świadczone według najwyższych standardów.

Podejmując się każdego nowego zlecenia, zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie konkretne oczekiwania naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań ,aby wszystkie czynności obejmujące montaż czy serwis anten zostały przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem i w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o każdy etap prac serwisowych. Zadowolenie naszych klientów to dla nas prioritet, miedzy innymi od samego początku prowadzonej działalności skupiamy się na wysokiej jakości naszych usług. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnośnie anten naziemnych czy SAT jesteśmy do dyspozycji. Wybierając nasze usługi możecie Państwo liczyć na nas w pełnym zakresie, od zaprojektowania po montaż i uruchomienie oraz późniejsze wsparcie techniczne. Zapraszamy do współpracy.

Jakie usługi jeszcze oferujemy?

montaż anten,
serwis anten,
ustawianie anten,
instalacje zbiorcze TV.

Budujesz dom i nie wiesz jaką platformę będziesz posiadał? Nie ma problemu, zamontujemy i dostosujemy anteny tak by działały w każdym zakresie na każdym paśmie i z każdym operatorem! Z nagrywarkami lub bez. Chcesz podłączyć antenę, ustawić antenę SAT lub DVBT?, powiesić telewizor lub zaprogramować kanały? Skontaktuj się z nami!